Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

designerskie meble online

designerskie meble online

Szukam stolika kawowego w fajnym designie. Poratujecie namiarem na jakiś szeroko zaopatrzony sklep online z takimi meblami? Pozdrawiam.

ewa

Posty: 9

 
Jak jeszcze dziadek żył to powiem, że większość mebli zamawiałem u niego. Miał fach w ręku, robił piękne rzeczy i do tego bardzo funkcjonalne i trwałe.

zakk87

Posty: 18

 
Ostatnio udało mi się upolować piękną skórzaną kanapę za rozsądne pieniądze w necie. Jest trochę takich okazji cenowych, tylko trzeba praktycznie codziennie sprawdzać.

pilka111

Posty: 19

 
Ile trzeba zapłacić za dobrej klasy meble młodzieżowe, tak mniej więcej? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii? Kupujecie raczej na raty, czy za gotówkę?

sgemino

Posty: 15

 
Nie tak dawno wymieniałem rogówkę i faktycznie kupowałem przez internet bardzo tanio. Jak się ma trochę szczęścia to można w internetach coś przyoszczędzić.

Iunae_Milt

Posty: 17

 
Świetne ławy kawowe własnej produkcji oferuje Mebel Partner (www.mebel-partner.pl). Kupuję u nich od lat. Rzetelni, szybcy, z bardzo dopracowaną obsługą klienta. Towar mają z pierwszej ręki. Nie ma problemów z kontaktem telefonicznym, czy mailowym. Dla bezpieczeństwa klienta prowadzą monitoring rozmów i mailingu.

Prawnik44

Posty: 22

 
Hej. Akurat mebli to dawno nie zamawiałem. Mam te co mam, już od lat i jakoś się trzymają. W zasadzie mógłbym ewentualnie półki odmalować, jakimś lakierem przejechać trochę...ale nie mam czasu.

kosmetyczki

Posty: 14