Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

tanie meble z drewna Mango

tanie meble z drewna Mango

Drewniane meble wykonane z drewna Mango, polecicie jakiś sklep z takim asortymentem? Prosiłbym o firmy, które działają nie tylko online, ale też stacjonarnie!

Moa22

Posty: 17

 
Jak się trochę poszuka to można trafić na unikatowe meble orientalne w internecie. Jest paru importerów, którzy się w tym specjalizują. Teraz nie mam pod ręką żadnego linku, ale szukałem kilka tygodni temu to było kilka ofert. Pozdr.

Szaddam,

Posty: 23

 
U mnie to przydałoby się wymienić sofę na jakąś nowszą, bo ze starej już sprężyny wychodzą i za niedługo zaczną mi się w tyłek wbijać:P Przedpotopowa sofa, swoje przeżyła, ma prawo się psuć. Jeśli wezmę nową, to pewnie gdzieś na raty...

Pendrzec

Posty: 19

 
Cześć. Mnie się bardzo podoba kolekcja mebli orientalnych o nazwie – Oslo, jaką oferuje sklep online www.cudnemeble.pl. Tutaj drewno jest lakierowane takim specjalnym hypoalergicznym lakierem, idealnym właśnie dla takich alergików jak ja ;-)

kdeel32

Posty: 17

 
Dobrą ofertę ma sklep internetowy www.cudnemeble.pl. Po pierwsze działają nie tylko w sieci, ale też stacjonarnie, to mały rodzinny biznes, także dbają o każdego klienta, a nie jak to w przypadku wielkich sklepów bywa...;P Co do samych mebli, to polecam zwłaszcza te modele z mango. Np. Kolekcja Oslo to jedyny w swoim rodzaju projekt mebli, w PL nikt inny czegoś takiego w PL nie oferuje.

Takumi

Posty: 21

 
Jak w ogóle takie meble wyglądają? Nazwę znam, ale nie za bardzo kojarzę jaki to styl? Mógłbyś opisać mniej więcej o co chodzi?:)

Adam74022

Posty: 19

 
Myśmy niedawno skończyli budować dom i powoli sobie meblujemy. Tak właśnie myślę nad kolonialną stylizacją, ale widzę, że jest problem z dostawcą takich mebli, nie ma ich zbyt wielu, wybór jest dość skromny.

frotka90

Posty: 18

 
Na pewno kolonialne meble są dość specyficzne, nie każdemu pasują. Te lśniące, połyskujące egzotyczne drewno takie jak właśnie palisander ma swój urok, ale tak jak mówię, wielu osobom nie pasuje...ja osobiście lubię;>

345_14

Posty: 23

 
Kiedyś mi się zdarzyło kupić szafkę nocną w stylu kolonialnym i stoi do dzisiaj, drewno ładnie się trzyma, to chyba mango, czy coś takiego. Ale to już było jakieś 5-6 lat temu kupowane, w takim sklepie nad morzem...

quios

Posty: 16