Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

blaty, jaka firma ?

blaty, jaka firma ?

Mamy zniszczony blat w kuchni i zastanawiam się czy go nie wymienić. Czy taki blat będzie drogi? Firma przyjedzie i weźmie wymiary czy będę musiał coś sam kombinować? Wolałbym mieć jednak kompleksową usługę od firmy.

saradonin

Posty: 1

 
Propozycji jest wiele, bowiem firm powstało ostatnio niesłychanie wiele. Nie ulega wątpliwości trzeba sprawdzać czy faktycznie znają się na własnej pracy i dopiero można im powierzać tworzenie mebli.

Klarka34

Posty: 2

 
Nie warto kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, ale również o kąty ścian. Niestety mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi problemami szybko poradzić.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko niezwykle dobrze przygotowała. Znają się na tym niezwykle dobrze. Polecam takich specjalistów, albowiem są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są niezwykle krzywe. Dali sobie radę.

Różyczka

Posty: 16

 
Przykładowe fronty meblowe z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=25. Mają dużo projektów, wobec tego każdy sobie coś dopasuje.

Yuri20

Posty: 8

 
Można zamówić gotowe meble, niemniej jednak można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Trochę zachodu z tym jest, niemniej jednak można mnóstwo zaoszczędzić. Naturalnie przydaje się troszkę wiedzy w tym temacie, bo wtedy można o sporo łatwiej poradzić sobie chociażby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

Klara323

Posty: 2

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było trudne, ale sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

Klara323

Posty: 3

 
Można zamówić gotowe meble, ale można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Trochę zachodu z tym jest, ale można sporo zaoszczędzić. Oczywiście przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, bo wtedy można o wiele łatwiej poradzić sobie chociażby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

23-olinnn

Posty: 2