Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

polska produkcja designerskie meble

polska produkcja designerskie meble

Włoska jakość mebli, gdzie taką znajdę? Jeśli macie namiar na sklepy, które oferują meble z włoską tapicerką odporną na plamy i ścieranie, to będę wdzięczny. ;>>

Yuri20

Posty: 14

 
Niby kupując przez internet można trochę zaoszczędzić na meblach, ale nie wiem ile w tym prawdy. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby tak online kupować. Raczej wolę pojechać do sklepu i sprawdzić naocznie jak dany mebel wygląda itp.

Zlomex

Posty: 17

 
Może sprawdź sobie propozycje mebli na stronie www.rosanero.pl. Mnie się osobiście bardzo ich projekty podobają, zwłaszcza meblościanki są genialne. Można je sobie dowolnie układać, bawić się wystrojem, to jest fajne. Poza tym, są to meblościanki zupełnie inne niż te co kiedyś – masywne i ciężkie. Te są lekkie, wyglądają jak zawieszone w powietrzu. Efekt ekstra!

AAA333

Posty: 18

 
Ja to mam przynajmniej kilka pomysłów na to jak zaaranżować sobie salon. Jeszcze nie wiem na którą wersję się zdecyduję, ale jak już będzie gotowe to wrzucę fotki i się pochwalę! :)

Dobrusienka

Posty: 20

 
U mnie to w domu tylko drewniane meble rządzą ;-) Raczej jestem zamknięty na jakieś elementy metalowe, czy szklane. Klasyka to klasyka i nic jej nie pokona ;]!

Aris

Posty: 20

 
Heh, jest teraz w obiegu tylu producentów mebli, że jakby zacząć wyliczać to by dnia nie starczyło na wszystkich. W sumie dobrze, większa konkurencja to niższe ceny i lepsza jakość. Ale z drugiej strony – trzeba więcej czasu poświęcić na poszukiwania. Coś za coś;-]

Klarka34

Posty: 17

 
Raczej nic tutaj nie doradzę. Sam mam problem, żeby wybrać jakąś fajną szafę do garderoby...jest w sumie z czego wybierać...i to jest właśnie problem ;P Jak jest mały wybór źle, jak duży...też niedobrze ;)

johncena67

Posty: 20

 
U mnie w salonie to mi jeszcze ewidentnie foteli brakuje. Przydałby się taki mebel, zwłaszcza, żeby przed TV posiedzieć wygodnie, jakąś książkę poczytać czy coś...Może się uda w tym roku jeszcze kupić.

karmelaniolek

Posty: 20

 
Koniecznie muszę w końcu kupić kanapę nową do salonu, ale taką z funkcją spania. Bo coraz częściej muszę gości na podłodze kłaść, jak ktoś przyjedzie.

Yuri20

Posty: 15

 
Oj przed nami duże wydatki jeśli chodzi o meble. Dopiero co się wprowadziliśmy z żoną do nowego M i powoli kompletujemy sprzęty. W salonie mamy póki co tylko kanapę, a resztę trzeba uzupełnić. Chyba bez kredytu się nie obejdzie.

Bialy_Wilk

Posty: 17