Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Meble indyjskie, która firma

Meble indyjskie, która firma

Hej!

Właśnie chce zmienić wystrój wnętrza domu i stworzyć coś nowego. Słyszałam, że bardzo ładne są meble z Indii. Zastanawiam się nad ich kupnem. Czy to prawda, że są takie wyjątkowe?

Czy ma ktoś takie?

karmelaniolek

Posty: 15

 
Hej! Jest faktycznie dobry sklep z takim wyposażeniem. Można tam nabyć wiele z elementów w stylu indyjskim. Zależy czego się konkretnie szuka. Takie meble to na pewno wyjątkowe okazje, wiec trzeba troszkę szukać. Natomiast jak znajdziesz ciekawy adres to już zakupisz większość wyposażenia.

Może ktoś taki adres wrzuci na forum! Dzięki!

Gurugum

Posty: 28

 
Cześć.

Moja żona marzy o meblach w stylu kolonialnym. Trochę już szukałem w Internecie i znalazłem parę ciekawych informacji i sklepów. Jednak są one daleko ode mnie i nie jestem ich w stanie osobiście sprawdzić. Byłbym bardzo wdzięczny za jakiś dobry namiar na taki sklep. Z góry zaznaczam, że musi być naprawdę dobry, ponieważ moja żona jest naprawdę wymagająca!

vincek

Posty: 33

 
Witam!

Szukam mebli o wysokiej jakości i niskiej cenie. Jestem na starcie życia, można powiedzieć i dlatego bardzo zależy mi na przystępnej cenie. Może ktoś z was już takie kupował i mi coś poleci. Muszę urządzić moje maleńkie mieszkanko. Chciałabym to zrobić fajnie i w miarę oryginalnie.

Polećcie mi coś, bardzo proszę bo ja mam pustkę w głowie.

Cybooor

Posty: 24

 
Hej!

No ja też niedawno urządzała dom. Jest to nie lada wyzwanie. Znaleźć odpowiednie wyposażenie dzisiaj nie jest łatwo. Rynek jest zalany trochę taką potocznie mówiąc tandetą. A trudno kupować z myślą że to tylko na chwilę i że się niedługo wymieni meble.

Polecam kupić meble zarówno dobre jak i oryginalne.

Fajae

Posty: 20

 
Cześć! Chce zaskoczyć moją dziewczynę, jaka uważa, że w ogóle nie mam gustu. No może troszkę nie interesuje się urządzaniem wnętrz lecz za to robię inne rzeczy. Dlatego też niezwykle proszę o pomoc i naprowadzenie mnie na sklep w jakim kupię szczególne meble!

Piotr_21

Posty: 18