Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Polecacie meble na zamówienie?

Polecacie meble na zamówienie?

W jakich granicach cenowych mieszczą się szafy wnękowe na zamówienie. Jeśli znacie jakąś rzetelną firmę, proszę o nazwę, adres.

Dziękuję.

sgemino

Posty: 18

 
Niektóre firmy oferujące meble na zamówienie mają na stronie możliwość samodzielnej wyceny od frontów poprzez zabudowę, szuflady, klamki itd., łącznie z dodatkowymi opcjami. Tylko, że musisz sobie samemu wszystko w domu wymierzyć, a nie jest to łatwe.

mati

Posty: 20

 
Chyba raczej firmy z meblami na zamówienie nie idą na układ, że klient będzie je sam składał. Może meble na wymiar do samodzielnego montażu? Niemniej jednak tu nie wiem, jak wygląda sprawa z projektami.

Klara323

Posty: 12

 
Oczywiste jest, że za taniochę nic mieć nie można. A meble na zamówienie się cenią. Dostajesz jednak dzięki takiemu rozwiązaniu to, co chcesz. Masz czynny udział w tworzeniu projektu itd. Osobiście taki układ mi pasuje. Pozdrawiam wszystkich starych i nowych forumowiczów.

Asd7

Posty: 16

 
Spytaj tu http://www.meble-martex.pl, choć tak naprawdę nie wiem, czy realizują poprawki. U nich szafy wnękowe na zamówienie są na medal. Szczerze wszystkim polecam. A miałem trudny projekt i myślałem najpierw, że jest nie do zrealizowania.

Pozdrawiam.

arko1916

Posty: 15

 
Co do cen, to różnie to bywa. Jeśli akurat zakład ma jakiegoś materiału pod dostatkiem, albo w mega nadwyżce to można po okazyjnej cenie dostać meble na zamówienie za niewiarygodnie małe pieniądze.

gregcie@

Posty: 14

 
Pewnie trudniejsze do zaaranżowania miejsca typu poddasze kosztują drożej, Chodzi przecież o dobry projekt. Natomiast meble na zamówienie są dla takich pomieszczeń bezcenne.

nemiasty

Posty: 16