Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

niepubliczne przedszkole wilanów, gdzie ?

niepubliczne przedszkole wilanów, gdzie ?

Czy jesteście w stanie polecić mi fajne niepubliczne przedszkole wilanów w Warszawie? Będę bardzo wdzięczna za podlinkowanie stron internetowych.

ciopix

Posty: 1

 
Powiem Wam, iż sprawdziłem teraz przedszkole wilanów i faktycznie ciężko jest wybrać. Wszystkie mają ciekawe zajęcia, jednak chyba wybiorę przedszkole sportowe. Mają bardzo mnóstwo zajęć z aktywności fizycznych, moje dziecko będzie zadowolone.

namok

Posty: 3

 
Ja polecam Ci bardzo przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj masz ich stronę internetową http://www.karate-kids.pl. Zapisałam tam moją córkę rok temu i jestem bardzo zadowolona, że akurat na nich trafiłam. Dziecko bardzo uwielbia nauczycielki i chętnie uczestniczy w zajęciach.

TomekK

Posty: 8

 
Moja córka już od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola wilanów i jesteśmy niesłychanie zadowoleni. Dziecko przychodzi z przedszkola zadowolone, pełne radości i przede wszystkim szczęśliwe, a chyba to jest najistotniejsze.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Na twoim miejscu postawiłabym na prywatne przedszkole wilanów. Popatrzyłam ich oferty i mają niesłychanie ciekawe zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą się niesłychanie dobrze po nich rozwijać.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Niepubliczne przedszkole wilanów ma bardzo wiele zalet. Ja również posłałam swoje dziecko do prywatnego przedszkola na Wilanowie, ze względu na bardzo dużo kreatywnych zajęć.

Marioleczka

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że niepubliczne przedszkole wilanów jest najlepszym rozwiązaniem. Jak ja zapisywałam swojego syna do przedszkola to też był problem z wybraniem placówki. Postawiliśmy na prywatne przedszkole sportowe.

irek1981

Posty: 18