Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

bhp katowice, opinie

bhp katowice, opinie

Tak się zastanawiam czy w ogóle bezpieczeństwo i higiena pracy jest przestrzegane w Polsce? Jakie macie doświadczenia w tej kwestii i się pochwalicie?

ARTyMM

Posty: 1

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i na nieszczęście tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niezmiernie kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Grabow12

Posty: 8

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

truskaweczka123

Posty: 18

 
Odnajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest niezwykle wiele. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Grabow12

Posty: 6

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

labuh

Posty: 7

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zagwarantować na naszym stanowisku pracy. Wiemy wówczas, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Takumi

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś należytego.

tombruce

Posty: 17

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest bardzo nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

pawel253

Posty: 8

 
Bez kłopotów można znaleźć szkolenia bhp w Katowicach, bo u nas jest firm niezmiernie sporo i jeśli tylko chcesz to na pewno coś należytego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Black_Riot

Posty: 11

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

y-oo221

Posty: 8