Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

tlenoterapia, gdzie znajdę ?

tlenoterapia, gdzie znajdę ?

Czy możecie polecić mi normobarie, czyli komore normobaryczną, któa służy do tlenoterapii? Zależy mi, aby były tam sesje nocne.

tveros34

Posty: 1

 
Pożądane byłoby poczytać, co to jest normobaria, bo daje wyborne korzyści. Kiedyś również nie wiedziałem, co to jest takiego i bardzo żałuje.

kluska4

Posty: 6

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a także pomaga w leczeniu różnych chorób. Należałoby dowiedzieć się uprzednio lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

Yymyasui

Posty: 3

 
Powiem Ci, że ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam już na kilku sesjach i widzę poprawę w swojej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie bardzo polecana.

Jasio234

Posty: 3

 
Cześć, powiem Ci, że słyszałem o normobaria same pozytywne opinie. Jednak nigdy nie korzystałem z takiej komory. Może ktoś inny wypowie się konkretnie na ten temat.

Bączeak

Posty: 5

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich ludzi. Jednakże pożądane byłoby pamiętać, aby dowiedzieć się, które są przeciwwskazania. Wiem tylko, iż z tlenoterapii mogą korzystać nawet drobne dzieci.

ARTyMM

Posty: 3

 
Dotlenienie komórek możecie zrobić w komorze normobarycznej. Korzystam z takich sesji i widzę różnice w mojej wydajności organizmu. Ja na sesję chodzę tutaj https://normobaria.net.pl. Możesz zajrzeć na ich stronę.

sooo23

Posty: 2

 
Jeżeli konieczna Ci regeneracja organizmu to wybierz się do komory normobarycznej. Niesłychanie pomaga w zmniejszeniu stresu, czy w poczuciu ciągłego zmęczenia.

Blono

Posty: 2