Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kosmetyka samochodowa w Łodzi, która firma ?

kosmetyka samochodowa w Łodzi, która firma ?

Jakie jest Wasze zdanie na temat dbania o lakier? Czy warto np. zdecydować się na auto detailing w Łodzi? Chciałbym nieco odświeżyć swój pojazd z zewnątrz.

nemiasty

Posty: 1

 
Jeżeli ktoś zastanawia się nad tym jak poprawić wygląd lakieru na samochodzie to mogę polecić każdemu powłoki ceramiczne w Łodzi. Jedno z lepszych miejsc na tego typu zabiegi to http://www.dk-detailing.pl.

ignacyy

Posty: 4

 
Jak masz dylemat to mogę Ci szczerze polecić auto detailing w Łodzi. Wszystko zawsze robione jest tam na najwyższym poziomie, a lakier po takich zabiegach wygląda jak nowy – niewątpliwie zależy na co się zdecydujesz.

Schwalbaa

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o warstwy ceramiczne w Łodzi to myślę, że bez większych kłopotów znajdzie się mnóstwo chętnych osób na coś takiego i będziesz miał klientów.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
W ostatnim czasie znajomy polecił mi auto detailing w Łodzi i zdecydowałem się, że z niego skorzystam. Po odebraniu samochodu byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, ponieważ lakier był tak naprawdę jak po wyjeździe z salonu. Dodatkowo wybrałem też opcję z odświeżeniem wnętrza i to także wyszło bardzo pozytywnie.

12erBis

Posty: 2

 
Muszę przyznać, że powłoki ceramiczne w Łodzi są nakładane na samochód na bardzo wysokim poziomie. Po takim zabiegu na pewno jest zdecydowanie łatwiej myć samochód, gdyż nie przyczepiają się zabrudzenia do lakieru.

Komimya

Posty: 2