Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sosna carsten, znacie sklep?

sosna carsten, znacie sklep?

Zastanawiam się nad kupek cyprysika sadzonek i nie wiem, na jaką odmianę się zdecydować? Nie znam się na takich roślinach, ale bardzo mi się podobają, dlatego dajcie mi znać gdzie mogę znaleźć jakieś oferty.

hamuś45

Posty: 2

 
Kupowałem magnolii sadzonki poprzez Internet i roślina dziś jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, natomiast rzeczywiście oferta była niezmiernie korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a poprzez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

mario45_45

Posty: 2

 
Korzystamy ze sklepu ogrodniczego internetowego ze strony https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-gestokwiatowa-Low-Glow-Pa-C5/8568 i jestem niezmiernie zaspokojony. Mają super oferty na różnego rodzaju rośliny.

Jasiaczek

Posty: 25

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, niemniej jednak wiem, iż brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria przez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, wobec tego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, którą zdobył. Dopytam go gdzie robi zakupy.

090913123

Posty: 3

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wtedy każdy będzie wiedział, co powinien kupować. Wybór iglaków jest duży, ale trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, jakie warunki musimy im dać żeby rosły bardzo dobrze.

labuh

Posty: 2

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była bardzo ładna. Niestety wyjechałem na jakiś czas, a osoba, która miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za wiele nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

Grabow12

Posty: 2