Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wyciskarka, co polecicie ?

wyciskarka, co polecicie ?

Widziałem od firmy dafi butelkę termiczną i zastanawiam się czy ją zamówić? Podobno bardzo dobrze trzyma ciepło, ale i latem się przydaje. Jeśli jest tutaj ktoś, kto z takich butelek korzysta to proszę o poradę.

Hunka

Posty: 1

 
Na stronie https://sklep.dafi.pl/bidon-mietowy-436.html można znaleźć od dafi bidon mętowy i sporo innych akcesoriów. Robię tam zawsze zakupy, bo ceny są niesłychanie niskie, a ilość produktów niesłychanie duża.

woxxxx45

Posty: 3

 
Ofert na filtry dafi do butelek jest bardzo dużo. Na pewno każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Wystarczy sprawdzić, jaki mamy model butelki, a następnie czyhamy bardzo dokładnie opisy. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem są zakupy robione tylko przez Internet.

090913123

Posty: 2

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

Klara323

Posty: 2

 
Mała i poręczna butelka z filtrem to super pomysł. Przydaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Trudno byłoby mi odnaleźć wady takiego rozwiązania, zatem polecam wszystkim. Sprawdźcie jak smakuje czysta woda, a nie będziecie chcieli pić już nigdy więcej innej.

Yuri20

Posty: 4

 
Lubię korzystać z dzbanka z filtrem, bo w kilka chwil mam czystą wodę. Wam również to polecam. Naprawdę warto zainteresować się takimi ofertami.

Franuś34

Posty: 27

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją poprzez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę bardzo dobrze, zatem spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

mattoid1973

Posty: 4