Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sprzedaż oswietlenia w dropshippingu

sprzedaż oswietlenia w dropshippingu

W jakiej formule waszym zdaniem najlepiej sprzedawać oświetlenie, wyłącznie designerskie projekty, raczej klasa premium. Wszystkie doświadczenia mile widziane.

Nowe-Torby

Posty: 1

 
Niektóre lampy na pewno się sprzedadzą lepiej od innych, więc warto zdobywać doświadczenie stricte branżowe. Musisz właśnie dobrze uzupełniać katalog we własnym sklepie.

TomekK

Posty: 2

 
Właśnie sklepy internetowe wyspecjalizowane w konkretnym obszarze lepiej sobie radzą. Klient bardziej ufa specjalizacji. Wielobranżowe odchodzą w zapomnienie, albo już wymagają właśnie własnej i to często dużej przestrzeni magazynowej.

labuh

Posty: 7

 
Wykończeniówka mocno do góry w ostatnim roku, deweloperzy, oświetlenie też, więc opłacalny rynek. Myślę, że w kolejnych latach to się specjalnie nie zmieni.

jolka

Posty: 3

 
W dropshippingu skupiasz się na sprzedaży, więc rozwiązanie idealne dla urodzonych handlowców. Przetestować zawsze można, bo właściwie bez ryzyka.

Grabow12

Posty: 6

 
Mnie nie stać na utrzymanie nawet małego magazynu. Ceny w większych miastach to absurd i to totalny, więc dropshipping to już właściwie jedyna metoda na sprzedaż w normalnych warunkach.

benia

Posty: 7

 
Bardzo ciekawy program dropshippingowy. Sprzedaję trochę rzeczy z branży wykończenia wnętrz i chyba poszerzę niedługo o oświetlenie. Bardzo mi się podobają ich projekty.

Rakewo

Posty: 4

 
Warto z nimi współpracować http://sollux-lighting.pl/dropshipping.php. Najlepsi na rynku oświetleniowym, a jakby reklamacja wystąpiła to zawsze na korzyść klienta rozpatrywana. Nie ma tak, że zaraz dowalą jakimiś przepisami, regulaminami, nie. Raz lampa pobita była to normalnie zamienili i odebrali pobitą. Wiadomo, że kurierzy czasami nie zachowują klasy, ale jak masz dobre relacje reklamacyjne to można bez stresu funkcjonować, nawet właśnie w dropshippingu. Polecam, bo na kryzysach się właśnie człowiek przekonuje, co działa. Przetestuj.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Oświetlenie oczywiście, że się sprzedaje. Zobacz, ile teraz działa biur projektowania wnętrz, ile nieruchomości się sprzedaje. Każdy przy remoncie teraz patrzy na design, na nowoczesne rozwiązania.

Aniusiaaa1

Posty: 2