Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

usługi ogrodnicze łódź, poleci ktoś ?

usługi ogrodnicze łódź, poleci ktoś ?

Witam serdecznie. Szukam firmy, która świadczy usługi ogrodnicze w Łodzi. Chciałbym od a do z „zrekonstruować” stary ogród :) Ktoś, coś? Z góry dziękuję.

Klaudi

Posty: 4

 
Muszę porozmawiać z mężem o projektowaniu ogrodów, albowiem to sporo wyższe rozwiązanie niż samemu wszystko ogarnąć. Może uda się odnaleźć jakąś niedrogą firmę w Łodzi.

Fajae

Posty: 4

 
Na wiosnę czeka mnie wiele pracy w ogrodzie. Sprawdzałam usługi dotyczące budowy ogrodów w Łodzi. Jest wiele usługodawców, więc mam nadzieję, że uda mi się odszukać firmę, która ma niewygórowane ceny. Jak coś, to bez wątpienia możecie pisać, z jakich usług korzystaliście i ile mniej wiecej kosztuje projekt ogrodu.

Niciuśś98

Posty: 5

 
Cena zależy od tego, co tak naprawdę jest ci potrzebne. Budowa ogrodów to konkretna usługa. Na pewno nie da się samodzielnie wykonać dobrego projektu, jeśli na tym nie znasz. Ja korzystałam z usług w Łodzi i jestem zadowolona. Żadnych problemów :)

pawel253

Posty: 5

 
Muszę porozmawiać z mężem o projektowaniu ogrodów, ponieważ to dużo lepsze rozwiązanie niż samemu wszystko ogarnąć. Może uda się znaleźć jakąś niedrogą firmę w Łodzi.

rubert

Posty: 8

 
Trudno powiedzieć o cenie, bo masz przecież różne usługi ogrodnicze i tak samo wiele firm w Łodzi. Ja korzystam z jednej regularnie, dlatego mam upusty :D Z firmą współpracuję od wielu lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.

Marioleczka

Posty: 7

 
Odszukajże kogoś, kto zajmuje się budową ogrodów w Łodzi. Takie firmy działają kompleksowo, zatem nie jest dla nich żadnym problemem wycięcie drzew, przesadzanie itp. Ja też musiałem zlecić prace firmie, albowiem nawet należytego sprzętu nie miałem :D

andrew66

Posty: 10

 
Usługi ogrodnicze w Łodzi. Ktoś, coś? Chodzi o projekt ogrodu. Ogromna powierzchnia do zaaranżowania. Samemu nie da się tego ogarnąć, zwłaszcza że tu trzeba zrobić konkretny porządek ze starymi drzewami. Na pewno sporo pracy i czasu :(

ZPL33

Posty: 14

 
Jeśli zależy wam na faktycznie profesjonalnych usługach, to polecam tę firmę http://pmgarden.com.pl. Zajmują się projektowaniem ogrodów. Działają na terenie Łodzi i okolic. Zaufałem i się nie zawiodłem, do tej pory zajmują się moim dużym ogrodem.

Qxy2

Posty: 15

 
Jeżeli chodzi o projektowanie ogrodów, to mam nadzieję, że wreszcie dogadam się z jakąś firmą w Łodzi, albowiem jak dotychczas, to ciężko to szło, tym niezwyklej że mnie nie ma dużo czasu w kraju, a chciałbym zostawić te prace i mieć pewność, że wszystko zostanie wykonywane dobrze i na czas oraz sumiennie.

Dobrusienka

Posty: 8