Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

siatki dla zwierząt domowych, proszę o pomoc

siatki dla zwierząt domowych, proszę o pomoc

Mam pytanie o jakieś porządne siatki dla rolnictwa. Wiecie, gdzie takie kupić, żeby być pewnym dobrej jakości? Dziękuję.

dobrusia

Posty: 11

 
Polecam te siatki ochronne dla rolnictwa https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa. To doświadczony producent, który ma mega sprawdzony asortyment. Polecam, albowiem sam korzystam z jego oferty.

Gosienka54

Posty: 16

 
Z tych samych tworzyw są produkowane siatki dla rolnictwa, wobec tego mam cel sięgnąć do ogrodzenia terenu. Myślę, iż to będzie chyba rozwiązanie na lata :) Ciekaw jestem, czy wykonywaliście takie ogrodzenia. Może coś polecicie konkretnego, jakiegoś producenta. Nie wiem, gdzie kupić.

HalskiPol

Posty: 11

 
Z takich siatek na ptaki można skorzystać w ogrodzie do zabezpieczeń? Muszę coś zrobić na wiosnę, bowiem ptactwo jest u mnie zwłaszcza natrętne :) Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to niezmiernie dziękuję.

Jacuś

Posty: 12

 
Z powodzeniem możesz sięgnąć z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, bo są mega skuteczne. Co wiecej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, bo się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

derbuss4

Posty: 9

 
Nie zapomnij dobrać odpowiednich parametrów. Siatki dla kotów są bowiem inne. Zwróć nadzwyczajną uwagę na wielkość oczek, natomiast też na grubość sznurka. Możesz faktycznie dokładnie podpytać w sklepie, albowiem przedstawisz własne oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

Agmars

Posty: 25

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane zazwyczaj właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, iż na sporo lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

23-Obert

Posty: 19