Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Budowanie basenów, jaka firma, Łódź ?

Budowanie basenów, jaka firma, Łódź ?

Co myślicie na temat basenu w ogródku? Fajny pomysł?

Bo mi się podoba bardzo i wszystko wskazuje na to, że sobie takie coś postawimy:) Tylko potrzebna jest nam profesjonalna firma, które nie zedrze dużej kasy, ale zrobi wszystko na tip top!

frotka90

Posty: 18

 
Hmm...co do tych basenów to nie za niesłychanie mam pojęcie kto się tym zajmuje...Jeszcze takiego czegoś nie budowałem w swoim życiu:)

Ostatnio garaż, altanę, oczko wodne, ale takiego typowego basenu to jeszcze nie. Chociaż myślę, że to całkiem fajne rozwiązanie. Zwłaszcza jak ktoś lubi wodę, troszkę popływać itd. Wbrew pozorom nie będzie to tak drogie jak poniektórzy myślą, nawet miałem w rękach jakąś ulotkę ostatnio i sam byłem zdziwiony, że basen na wypasie tak mało kosztuje...

Bączeak

Posty: 23

 
Z takich lepszych firm, które się takimi przydomowymi basenami zajmują to w okolicach Łodzi jest tego niemało. My z żoną wybraliśmy ofertę osób z Aleksandrowa Łódzkiego i sobie chwalimy :) Dobra obsługa, porządny kontakt, zaś sam basen – ślicznotka :)

Cały czas mamy z tymi ludźmi kontakt, bo robią nam serwisy, poza tym, zamawiamy od nich chemię do czyszczenia wody. Teraz planujemy od www.rob-instal.com.pl kupić też saunę fińską, żeby już odnowa biologiczna w naszym domu była na 100 procent :)

Talgaczek2

Posty: 19

 
Sprawdziłem jakieś pięć ofert jak szukałem basenu dla siebie. Wszystko z Łodzi i okolic. Byłem pozytywnie zaskoczony tym jak dobre warunki proponowali. W końcu wybór padł na http://www.rob-instal.com.pl i myślę, iż tak uśredniając to byli najlepsi. Cenowo i jakościowo nieco lepsze warunki. Ale mnie przekonał do nich osobisty kontakt.

Niesłychanie kompetentni ludzie, od razu wiedziałem, iż mi na bank niczego nie spartolą:P

dzaman

Posty: 18

 
Myślę, że się można niesłychanie zdziwić szukając firm, jakie robią baseny przydomowe. Mój dobry ziom w tamtym roku kupował takie cudo stąd wiem, że nie jest to aż taka kosztowna inwestycja. Ja akurat domu nie mam, ani nawet działki, więc pozostaje mi kryta pływalnia, albo wyjazdy z dala od miasta:P

Ale jak bym jedynie miał warunki to nawet bym się nie zastanawiał jedynie budował:)

Jajcarek3

Posty: 27

 
Ja tam jestem zdania, iż to czego mamy pod dostatkiem do się szybko przejada. Ja to wolę z całą rodzinką raz na jakiś czas po prostu wyjechać nad wodę – morze, jezioro itd. Jakbym miał taki basen, to już byśmy pewnie w ogóle nigdzie nie jeździli, a tak kroi nam się fajny urlop w Chorwacji w kolejnym sezonie.

Pozdrawiam wszystkich gorąco, wręcz urlopowo!

nemiasty

Posty: 23

 
Elo!

Mój wujek ma przy domu basen i całkiem wielkich rozmiarach i niezwykle mi się coś takiego podoba. Aż żałuję, iż mieszkamy w blokowisku i jedynie sobie mogę pomarzyć o takim miejscu.

Pozostaje jedynie kąpiel w Odrze :P Kiedyś jak się dorobię, to na pewno sobie zrobię basen!

Mitja

Posty: 29

 
Mnie się wydaje, iż nabyć taki basen to jest zasadniczo proste, niemniej jednak później dbać o to, serwisować, czyścić to już jest inna para kaloszy. Dużo osób zaniedbuje swoje baseny i później wygląda to jak siedlisko brudu i bakterii. Także ludzie – dbajcie o swoje baseny, inwestujcie w takie rzeczy jak chemia basenowa, żeby naprawdę to ładnie wyglądało zaś nie jak obraz nędzy i rozpaczy:P

Taki apel:)

zakk87

Posty: 24

 
Witam:)

Mój basenik już stoi od zeszłego lata i rzeczywiście jest to super sprawa. Nie trzeba nigdzie jeździć, po prostu wychodzę z domu, jeden skok i już jestem w wodzie:) A jakie imprezki się już tutaj odbyły...oo Panie:) Ja akurat wybrałem ofertę serwisu http://www.rob-instal.com.pl. Firma z mojego miasta Aleksandrowa, więc miałem blisko:)

Nie mam się do czego przyczepić. Dobry kontakt, niezła cena.

irecki67

Posty: 19

 
Mnie się basen przydomowy od zawsze kojarzył z burżujstwem :) Pewnie nie jest to rzecz na moją kieszeń, więc jakoś specjalnie nawet się nie rozglądałem za takimi firmami.

Już wolałbym sobie doskonalszy garaż przy domu postawić, może altankę, meble ogrodowe, lecz basen to chyba jednak zbędny luksus.

El2CzupakaBra

Posty: 17