Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Bar bilardowy

Bar bilardowy

Jakie macie pomysły na spędzenie piątkowej nocy w męskim towarzystwie? Gdzie w Warszawie warto się wybrać z kumplami? Ostatnio dużo gramy w darta, zdarzyło się, że wybraliśmy do night klubu, jakie byście jeszcze opcje podpowiedzieli?

roberto

Posty: 12

 
W bilarda lubię grać, ale jak widzę jakie stawki oferują kluby za godzinę gry to mi się odechciewa. Mega drogo, a w większości przypadków mają stare stoły i warunki raczej kiepskawe.

namok

Posty: 19

 
W sympatycznej atmosferze można spędzić wieczór w klubie House of Pool – houseofpool.pl. To jest na Marynarskiej, łatwo trafić. Duży lokal, z ogromnym patio, do dyspozycji też parking podziemny. Oprócz tego, że mają 10 profesjonalnych stołów do gry w bilard, to do tego podają świetne jedzenie. Można się zrelaksować po ciężkim dniu w robocie.

barbarzy

Posty: 10

 
Mistrzem w bilard nie jestem, ale jakoś sobie radzę. Wstydu nie ma ;) Co do miejscówek to parę ciekawych lokali można już znaleźć w Wawie, choć był taki czas, że można było je na palcach jednej ręki policzyć.

raptofil

Posty: 20

 
Wiem, że będą otwierać na Krakowskim Przedmieściu za jakiś czas nowoczesny klub bilardowy, ale co do konkretów to jeszcze za dużo nie wiadomo. W każdym razie nie mogę się doczekać, bo brakuje takiego miejsca na mapie miasta moim zdaniem.

labuh

Posty: 7

 
W centrum trochę takich eleganckich klubów z bilardem powstało w ostatnich latach. Jest z czego wybierać i z tego co ja się orientuję to cenowo raczej wszędzie jest podobnie. Nie liczę podrzędnych barów, z jakimś leciwym stołem, bo tam to na pewno dużo taniej.

Albercik3

Posty: 18

 
Oj dawno nie grałem w bilarda. Ostatni raz chyba z 5 lat temu jeszcze w czasach studenckich. Mieliśmy akurat dobrą paczkę do tej gry, bo nie każdy w sumie lubi coś takiego, ale u nas na roku się nas kilku hobbystów znalazło.

oliverek56

Posty: 11

 
Heh, ja to nie jestem już od dawna na bieżąco jeśli chodzi o warszawskie kluby. Kiedyś to nie było weekendu, żeby człowiek gdzieś nie zabalował, a teraz nastało na mnie stabilne, rodzinne życie bez szaleństw ;) Człowiek wypadł z obiegu.

Fartuś09

Posty: 12

 
W Warszawie to na pewno można jakiś dobry klub znaleźć, ale gorzej wygląda sytuacja w innych miastach w Polsce, zwłaszcza w tych mniejszych...

eGall

Posty: 22