Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Fontanna czekoladowa kielce, gdzie szukać ?

Fontanna czekoladowa kielce, gdzie szukać ?

Dzień dobry. Chcę wynająć fotobudkę w Rzeszowie, bo zbliża się termin mojej osiemnastki, którą organizuje na Sali. Macie jakieś namiary na sprawdzone firmy?

zob-nowe34

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o fontannę czekoladową w Krakowie to polecam Wam zamówić ją razem z obsługą.

W moim wypadku problematyczna była obsługa fontanny, z jaką było niemało zamieszania, natomiast i tak miło wspominamy ją, jak i całe nasze wesele, które było idealną zabawą. Fontanna kosztowała nas zaledwie 500 pln, natomiast wspominałam o kosztach obsługi, o którą warto zadbać.

noman1

Posty: 17

 
Bardzo ucieszył mnie fakt, iż na moim weselu znajdzie się fontanna czekoladowa wynajęta w Rzeszowie. Z racji tego, iż wesele odbywa się w okolicach miasta firma, która zajmuje się fontannami zagwarantowała dostarczyć ją na miejsce.

W sumie zapłaciliśmy zaledwie 500 złotych, w grę wchodziło 5 kg czekolady belgijskiej, która absolutnie starczyła dla setki gości :)

Vivuser

Posty: 21

 
Czytając Wasze wypowiedzi rozwiałam własne wątpliwości związane z tym, jaka fontanna czekoladowa w Krakowie spełni wszystkie moje żądania. Niezmiernie się raduję, iż dzielicie się swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Pomiędzy innymi dzięki nim mam świadomość, iż trzeba liczyć się z kosztem fontanny i jej obsługi, która jest bardzo pomocna.

pako723

Posty: 23

 
Jeśli zastanawiasz się nad tym, aby fotobudka znalazła się na Twoim weselu to nie wahaj się ani chwili! W sumie dziwię się sobie, że zastanawiałam się nad tym, bo teraz wybór byłby oczywisty. Jestem już po weselu, ale z pewnością ponownie wybrałabym fotobudkę jako dodatkową atrakcję.

Goście także są zadowoleni, bo mają fajne pamiątki w ciekawych przebraniach :)

groszek23

Posty: 17

 
W sumie to każda fotobudka w Kielcach będzie w stanie spełnić Wasze wymagania.

Na weselu mojej siostry była jedna firma z fotobudką, a u kolegi druga – konkurencyjna. Właściwie dysponują tym samym sprzętem, więc różnica nie powinna być diametralna. W takim wypadku kluczowe jest podejście do klienta, bowiem niektóre firmy potrafią być bardzo elastyczne.

kuBawodzu

Posty: 15

 
Po raz pierwszy zamawiałem fontannę czekoladową w Krakowie na swoje wesele, więc miałem nieco obaw, jak będzie się prezentowała, a także smakowała czekolada. Na szczęście trafiłem na kompetentną firmę: http://www.czekomania.pl/fontanna_czekoladowa.html.

Wszystko mi wyjaśnili, przedstawili koszty i szybko zdecydowałem się, aby ich zatrudnić do mojej fontanny :)

jajosz12

Posty: 17

 
Niedawno interesowałem się, ile może kosztować fontanna czekoladowa w Rzeszowie. Pozytywnie się zaskoczyłem, bowiem myślałem, że będę zmuszony zapłacić ponad tysiąc złotych. Tymczasem za podstawowy pakiet obejmujący nawet 5 kg belgijskiej czekolady zapłaciłem około 500 złotych.

Andzia

Posty: 22