Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Skutery wodne Warszawa

Skutery wodne Warszawa

Jeśli macie namiary na dobrą agencję eventową z ofertą atrakcji w Warszawie typu wyjazdy integracyjne na kilka dni, dajcie znać. Bardzo dziękuję.

jajosz12

Posty: 10

 
Konkretnie przygotowują imprezy dla firm. To jedna z lepszych agencji, która oferuje Mazury. Nam najniezwyklej spodobały się bez wątpienia skutery wodne, takich wrażeń się nie zapomina. Poza tym mają doświadczenie i wiedzą, co i jak przygotować, żeby się podobało. A sprzęt mają niezwykle fachowy więc tym bardziej należałoby korzystać.

Krakus

Posty: 16

 
Tu macie skutery wodne w Warszawie http://adrenalinaclub.pl. To adres profesjonalnej multi agencji, która od lat zajmuje się wyjazdami dla firm, integracyjnych, incentive.

aASss23

Posty: 19

 
Na takie wyjazdy integracyjne w Warszawie też bym się pisał :) ale nie mam gdzie. Kumpel był i opowiadał, że to mega fajna sprawa :) Dwa dni na bardzo atrakcyjnych terenach z super sprzętem typu quady, skutery itp. I chyba też z tej agencji pojechali. Spoko sprawa, byle tylko chcieli organizować takie rzeczy w firmach.

mokwas

Posty: 21

 
Akurat miałem okazję uczestniczyć w takiej imprezie dla firm w Warszawie, więc powiem jedno. Im dłuższa, tym lepiej, choć nie do końca każda forma rozrywki mi odpowiadała. Najlepsze są jak dla mnie terenówki, tu można się wyszaleć, no i skutery wodne, jak jest ku temu okazja, pogoda sprzyja.

Kidi

Posty: 30

 
Do końca nie chce mi się wierzyć w tą całą integrację, no ale spróbować można. Pisałbym się na imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Podobają mi się skutery wodne, więc być może na to postawię.

czes45

Posty: 12

 
Odnośnie imprez 4x4 w Warszawie to kobietom raczej one jednak nie pasują., dlatego dobrze jest wybrać agencję, która ma też coś do zaproponowania paniom. Koleżanki się nudziły, nie podjęły się wyzwania. Jeśli chodzi o męską część, była bardzo zadowolona, no ale jak tu nie być zadowolonym ;)

norBoro

Posty: 18