Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Polecicie jakiś dobry zespół na wesele ?

Polecicie jakiś dobry zespół na wesele ?

Witam serdecznie. Czy Retro 432 Hz będzie godnym zespołem na wesele? Liczę na Wasze szczere opinie o tym zespole.

PucH22

Posty: 2

 
Zespoły muzyczne w lubelskim żądają dość porównywalnego honorarium, jeżeli chodzi o grę na weselu. Wystarczy wspomnieć, że nowożeńcy powinni przypomnieć co najmniej kilka tysięcy.

Bialy_Wilk

Posty: 18

 
Niełatwo wskazać najlepsze zespoły muzyczne mazowieckie, ponieważ jest ich bardzo wiele. Praktycznie każdego dnia powstaje nowy zespół, jednak wiadomo, iż każdy oczekuje dużego doświadczenia od zespołu, który będzie grał na ich weselu.

Squel

Posty: 29

 
Wydaje mi się, że z Waszą pomocą będę w stanie wybrać zdecydowanie najlepszy zespół na wesele. Mam wrażenie, że znajdę tutaj niesłychanie mnóstwo rad, jakie będą miały dla mnie nieocenioną wartość. Chętnie podzielę się zarówno swoimi spostrzeżeniami, jakie pojawiły się podczas poszukiwania zespołu.

zob-nowe34

Posty: 11

 
Zespoły muzyczne w lubelskim żądają dość porównywalnego honorarium, jeśli chodzi o grę na weselu. Wystarczy wspomnieć, iż nowożeńcy powinni przypomnieć co najmniej kilka tysięcy.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
Wybierając zespół na wesele w mazowieckim polecam zapoznać się z ofertą tego zespołu: zespol-retro.pl. Przykuwa on uwagę większości przyszłych nowożeńców. Polecam serdecznie!

Agmars

Posty: 25

 
Niezwykle mnóstwo dobrego słyszałem o zespole Retro 432 Hz, który cudownie spisuje się na weselach. Zawsze ciekawiło mnie to, jak wyglądają zabawy prowadzone właśnie poprzez nich. Niedawno się przekonałem, albowiem dostałem zaproszenie na wesele, na jakim grali. Są świetni.

adam_rudas

Posty: 20

 
Ze swojej strony mogę polecić zespół Retro Dęblin. Nie miałem okazji go wynająć, lecz uczestniczyłem w zabawie, którą skutecznie prowadził właśnie ten zespół. Moja ocena to 10/10.

Kidi

Posty: 30