Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Organizacja eventów, sprawdzona firma

Organizacja eventów, sprawdzona firma

Dzień dobry.

Szef postawił mnie przed wyzwaniem organizacji eventu firmowego, do czego zagwarantował mi odpowiednie środki, ale jestem kompletnie zielona.

Kogo zatrudnić do tego?

Hinterrr

Posty: 15

 
Witam.

Jako pracownik z radością uczestniczyłem w firmowych wyjazdach integracyjnych, ale perspektywa zmieniła mi się, gdy to ja zostałem pracodawcą. Myślicie, że warto wydać pieniądze na taką rozrywkę?

Przynosi to pozytywny efekt, jeśli chodzi o pracę firmy i relację pomiędzy współpracownikami?

Błagam, podzielcie się doświadczeniami.

ewu1u01

Posty: 23

 
Witajcie. Jestem pozytywnie zaskoczony, iż uzyskałem pomoc z Waszej strony, choć się kompletnie nie znamy i najprawdopodobniej nigdy nie będzie nam dane się spotkać (a szkoda). Mam nadzieję, iż dzięki moim doświadczeniom będę mogła podzielić się tutaj wiedzą z początkującymi użytkownikami forum.

kdeel32

Posty: 17

 
Dzień dobry. Moi klienci od dłuższego czasu zabiegali, abym rozpoczął organizację imprez plenerowych, ponieważ dotychczasowe usługi przestały wystarczać im firmom. Z chęcią przystąpiłem do działań mających to na celu, ale uświadomiłem sobie coś bardzo ważnego – nie posiadam doświadczenia. Zastanawiam się czy sprostam. Może dacie mi jakąś radę?

PS. Chcę organizować eventy i akcje promocyjne.

Iunae_Milt

Posty: 15

 
Cześć. W sieci możemy spotkać się z ofertami niesłychanie sporo firmy, choć muszę przyznać, iż moją spostrzeżenie zwróciła http://www.artagencja.pl. Ich propozycja sprawdziła się w moim wypadku, a na domiar tego nie okazała się tak kosztowna, jak pierwotnie zakładałem. Mogę swobodnie wypowiadać się w samych superlatywach.

Damiano

Posty: 13

 
Hej. Nazywam się Łukasz i jako kompletny amator zacząłem czytać to forum i sprawdzać, czego ludzie potrzebują, jeśli chodzi o imprezy integracyjne.

Założyłem firmę będąc laikiem, a teraz cieszę się dziesiątkami firm, które zgłaszają się do mnie same.

AAA333

Posty: 18

 
Cześć. Chciałem opisać moje doświadczenia z współpracy z agencją reklamową. Najpierw myślałem, iż „zedrą” ze mnie najwyższą cenę, natomiast nie było najgorzej. Pozytywnie zaskoczyło mnie raportowanie działań i przejrzyste zasady współpracy bez długoterminowych umów.

Różyczka

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Czasami moi pracownicy potrzebują odmiany i przebywania ze sobą w innym środowisku, bowiem uznaję, ze muszą się dobrze dogadywać. Trafiłem na to forum i odnalazłem sporo pomysłów na imprezy integracyjne, a także wyjazdy integracyjne.

Dzięki!

nicoleta_toader

Posty: 15

 
Witam. Stanęłam na zakręcie, bowiem moja firma przestała przynosić pożądane zyski i zaczęłam tracić. Postanowiłam nieco zmienić branżę, a rewelacyjną lekturę stanowiła dla mnie treść tego forum dyskusyjnego.

apepsi1983

Posty: 20

 
Hej, muszę przyznać, iż nie jestem rozczarowany eventem zorganizowanym dla mnie poprzez zewnętrzna firmę. Z jednej strony załatwianie całego sprzętu i wypożyczanie go to taki sam koszt.

Luuutor

Posty: 18