Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

szukam dobrych kosmetyków nturalnych

szukam dobrych kosmetyków nturalnych

Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków, czy macie jakieś sprawdzone terapie, czy bardziej doceniacie polskie, a może zagraniczne marki, czy bierzecie wszystko, jak leci w drogeriach?

Niciuśś98

Posty: 1

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

Noruhe

Posty: 3

 
Pomogły mi te kosmetyki https://naturikke.pl/kategoria-produktu/redukcja-cieni/, głównie do redukcji cieni, ale masz tam oczywiście inne kategorie. Bardzo wysokie oceny na Allegro, więc dlatego się zdecydowałam wstępnie na zakup. Super zapach, intensywny skład. Czuć po pierwszym użyciu, że marka premium i dobrze wydane pieniądze.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Też używam tych kosmetyków i mogę potwierdzić wszystko, o czym koleżanka wspomniała. O tyle dobrze, że na Allegro wszystko jest praktycznie, albo w popularnych drogeriach. Jak masz jakieś karty rabatowe, czy punkty to tym lepiej wyjdzie cenowo.

Bialy_Wilk

Posty: 7

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

Squel

Posty: 29

 
Bezkonkurencyjne kosmetyki, a widziałam, że czasami na dość niezłych promocjach występują. Wydaje mi się, że sporo rzeczy zaczerpnęli z azjatyckich technik pielęgnacyjnych, ale to bardzo dobrze.

Yuri20

Posty: 3

 
To prawda, dużo promocji w ostatnim czasie, ciągle o coś nowego rozwijają katalog. Jeszcze muszę wspomnieć o ich fantastycznych maseczkach. Relaks na całego i fajny zapach. Kosmetyki z pewnymi wrażeniami zmysłowymi nawet bym powiedziała, rzadko spotykana sprawa.

Lupusx

Posty: 2