Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Viessmann serwis, która firma ?

Viessmann serwis, która firma ?

Jestem przed dylematem czy kupić klasyczny piec na ekogroszek czy postawić na oryginalny piec gazowy?

arko1916

Posty: 3

 
Zajmowałem się kiedyś montażem pieców viessmann w Warszawie i tę firmę mogę polecić. Jeżeli ktoś decyduje się na gaz to tylko przy współpracy ze znanym producentem piców. Wtedy daje to gwarancje bezpieczeństwa, a przecież to jest w tym wypadku najważniejsze i trzeba o to zadbać. Samemu lepiej nic nie montować.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Mam piec na ekogroszek, zużywamy niecałe dwie tony w sezon. Nie mam tańszego i bezpieczniejszego rozwiązania. Podajnik, sterownik i problem rozwiązany. Gaz? Mamy w samochodzie i my wystarczy, ale jak ktoś lubi to niech stawia na firmowe piece i dobry serwis.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Koszty instalacji są dość wysokie, dlatego my jak budowaliśmy dom daliśmy sobie z tym spokój. Może jeszcze kiedyś wrócimy do tego tematu, ale na pewno nie teraz.

Hunka

Posty: 8

 
Od lat jest rywalizacja wybrać gaz, prąd czy ekogroszek. Przecież każdy z nas ma inny dom, różne potrzeby. Koszty? Jak określić koszty skoro ja lubię siedemnaście stopni w domu, a znajomy dwadzieścia trzy? Wiecie, jaka jest różnica w kosztach przy takich temperaturach? Minimum sto procent.

Klaudi

Posty: 4

 
Mnie się piec podoba, albowiem zakuje mało miejsca. Mamy mały dom i nie musiałem tworzyć celowo kotłowni. Piec wisi w łazience i nie zwraca na siebie uwagi. Dla mnie to super pomysł, wobec tego wybierajcie ekologicznie ogrzewanie dla domu. Nie tylko koszty się liczą, tutaj ważnej jest nasze środowisko naturalne. Dbajcie o nie.

danewe

Posty: 4

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie spore. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje sporo miejsca.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jeżeli mam problem to naprawą pieców viessmann w Warszawie zajmuje się ten serwis https://grzeko.pl zatem mogę ich polecić. To specjaliści, którzy na czas przyjechali i przed mrozem wszystko naprawili. Mają wiedzę i co ważne dysponują większością części zamiennych.

djramu

Posty: 13

 
Próbowałem naprawiać piece vaillant Warszawa, ale to nie jest proste. To urządzenie jest bardzo skomplikowane, dlatego lepiej tam nic nie robić. Znajomy tak sobie piec rozregulował, że gość z serwisu dwa dni u niego siedział. Oczywiście musiał za to wszystko słono zapłacić. To, co dla specjalistów zostawmy właśnie specjalistom.

bezMama

Posty: 12

 
Koszty utrzymania takiego ogrzewania są zależne od dużo czynników. Znajomy ma nowy dom to płaci mniej niż ja za ekogroszek, ale w moim starym domu koszty byłoby wysokie. Zanim zlecicie montaż pieców vaillant z Warszawy wszystko sobie analizujcie i przeliczajcie.

nighthaze

Posty: 3