Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Montaż klimatyzacji śląsk, sprawdzona firma ?

Montaż klimatyzacji śląsk, sprawdzona firma ?

Witam, mam pytanie o montaż klimatyzacji na śląsku. Czy są jakieś firmy godne polecenia. Może już korzystaliście z jakiejś oferty, zakładaliście w domu? Piszcie, jak coś wiecie. Bardzo dziękuję.

Kaazz

Posty: 15

 
To niesłychanie dobra firma, też mogę ją polecić. To serwis klimatyzacji ze śląska, który od lat zajmuje się działalnością w tej branży, poza tym też sprzedażą niesłychanie jakościowych urządzeń, polecam.

legia55

Posty: 8

 
No można się pośmiać, jak tacy pseudofachowcy przychodzą, niekiedy człowiek wie więcej od nich, bo sprawa go dotyczy :) Też szukałem swego czasu kogoś konkretnego od klimatyzacji na śląsku. Nie chodziło o montaż, a o naprawę i poważnie był problem. Teraz każdy może nazwać się fachowcem od klimy, ale zrobić nie ma komu.

12erBis

Posty: 6

 
No właśnie, bo ja też szukałam jakiegoś dobrego serwisu od klimatyzacji na śląsku i po kilku telefonach do różnych firm zwątpiłam. Dobrze, że w końcu znalazłam gościa, który naprawdę znał się instalacji i pomógł. U mnie była wina wadliwego montażu, więc na tę kwestie też należałoby zwracać uwagę.

Nimert56

Posty: 14

 
Proponuję zerknąć sobie na ich stronkę https://ronter.pl. To usługodawca jeśli chodzi o montaż klimatyzacji na śląsku, ale też serwis. Mają konkurencyjne ceny, propozycja sprawdzona więc polecam.

gurbum

Posty: 10

 
Osobiście korzystałem z ich usług, dokładnie montażu klimatyzacji na śląsku. Niezwykle rzetelny usługodawca. W moim przypadku był to niezwyklej profesjonalny projekt do biura, do sporej ilości pomieszczeń. Mogę polecić, albowiem sprzęt działa u nas niezawodnie i wcale nie kosztuje nas to wiele. Istotne żeby właśnie dostosować instalację do konkretnych potrzeb.

pepcos

Posty: 12

 
Koniecznie trzeba uważać na klimatyzację w domu, to musi być bardzo dobry, sprawnie działający projekt. Na śląsku spotkałem się z kilkoma bardzo dobrymi serwisami, jakie warte są uwagi. Zanim się zacznie w sezonie używać zawsze konieczne jest jej sprawdzenie. Nie jest to duży koszt, a czyszczenie to oczywiście sprawa najważniejsza.

szybkiB

Posty: 7

 
Na razie nie stać mnie na klimatyzację, niemniej jednak wiem, iż nie jest to już tak drogi produkt jak kiedyś. Na śląsk nie mam daleko, to może skorzystam z nich właśnie :) niemniej jednak cena będzie chyba decydującym kryterium.

Hoteowo24h

Posty: 13

 
Propozycja jest jak najbardziej ok. U nas montaż klimatyzacji nie trwał długo :) a o to nam chodziło. To rzetelna firma ze śląska, na której można polegać też odnośnie serwisu. Serwisują też instalacje montowane przez różne firmy.

audi80

Posty: 12