Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Rozliczanie delegacji, program online??

Rozliczanie delegacji, program online??

Hejka. Czy to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala na błyskawiczne zrobienie zestawienia?

dabuchus56

Posty: 10

 
Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

ewu1u01

Posty: 23

 
Jeżeli planujesz prowadzić u siebie elektroniczny wniosek urlopowy, to zachęcam do kontaktu z http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php. Posiadają w swojej ofercie najaktualniejsze oprogramowanie.

Talgaczek2

Posty: 19

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, iż od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

DaNceR

Posty: 16

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest niezmiernie prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Bialy_Wilk

Posty: 18

 
Gigantycznym udogodnieniem w ogromnych firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był usatysfakcjonowany. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

zoferek

Posty: 15

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale żąda sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

@marcelko

Posty: 13

 
Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w czasie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już chociażby kłótni.

Miluśkooo2

Posty: 21

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Dobrusienka

Posty: 20