Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fotograf na wesele w Szczecinie, gdzie znajdę ?

fotograf na wesele w Szczecinie, gdzie znajdę ?

Chcę zrobić sesję ślubną w Szczecinie, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Pomysłów na sesje nie mamy, dlatego byłoby dobrze gdyby fotograf miał spore doświadczenie i był w stanie nam takie miejsce zaproponować.

mack

Posty: 1

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Fotografie mają to coś w sobie, wobec tego należałoby je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej ważne.

micko

Posty: 2

 
Propozycji z usługami fotograficznymi jest niesłychanie wiele. Można wybrać kogoś taniego, niemniej jednak nie spodziewamy się, że to będą super zdjęcia. Nam przecież zależy na tym, aby ich jakość była niesłychanie wysoka. Fachowy fotograf wie jak i co ma robić na ślubie czy też na weselu.

sthEn

Posty: 4

 
Zdjęcia to super pamiątka, dlatego dobrze jest je mieć u siebie. Na filmy nie ma często czasu, aby je oglądać, a zdjęcia zawsze można, dlatego wynajmowanie fotografa to super pomysł. Nie znam nikogo z rodziny, kto by nie miał zdjęć ślubnych. Tutaj w żaden sposób się nie opłaca oszczędzać, bo to nasza pamiątka na lata.

Karwan

Posty: 4

 
My zamówiliśmy sesję ślubną w Szczecinie u https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sesja wyszła bardzo wyjątkowa i będzie to dla nas doświadczenie i pamiątka na całe życie i to jest ważne.

Klara323

Posty: 2

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego warto wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

HalskiPol

Posty: 3

 
Zdjęcia to super pamiątka, dlatego dobrze jest je mieć u siebie. Na filmy nie ma częstokroć czasu, aby je oglądać, a fotografie zawsze można, dlatego wynajmowanie fotografa to super pomysł. Nie znam nikogo z rodziny, kto by nie miał fotografii ślubnych. Tutaj w żaden sposób się nie opłaca oszczędzać, bowiem to nasza pamiątka na lata.

TomekK

Posty: 2