Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Problemy z potencja

Problemy z potencja

Mam pytanie, tylko prosiłbym o poważne odpowiedzi. Jestem chyba już w takim wieku że nie za bardzo mam siły na seks i nawet czasami ochotę. Co się dzieje? Kiedyś to mogłem 24h...no może z małą przerwą na papierosa. A teraz mi się najzwyczajnie w życiu jak wracam z pracy do mieszkania – nie chce. TO jakiś kryzys wieku średniego, czy co? Korzysta ktoś z jakiś tabletek na potencję/libido? Może to by coś pomogło?

namok

Posty: 5

 
Chodzi mi po głowie pomysł żeby kupić jakiś wspomagacz, tylko ciekawe na ile faktycznie to coś pomoże. Wydaje mi się że najbardziej skutecznym pomysłem na zwiększenie rozmiaru byłby jakiśzabieg chirurgiczny....ale na to to ja się na pewno nie piszę.!

czesiekk

Posty: 7

 
Może dr Penigreat ci przypasuje, dobre bezpieczne tabletki, ja nie mam po nich jakiś powikłań czy innych tego typu przygód. Podnosza libido, potrafią też pomóc jak ktoś ma problem ze zbyt krótkim seksem. Ja odkąd je biorę to mogę prawdziwe nocne maratony zaliczać, co mojej partnerce się bardzo podoba, bo ona z kolei potrzebuję sporo czasu, żeby wejść na dobre obroty.

Kaazz

Posty: 15

 
Raz mi się kumpel przy wódce wygadać, że coś tam bierze na potencję, ale już nazwy tego preparatu sobie nie przypomnę, a teraz to mi głupio go nawet dopytywać o to..

ZjadaczGłów

Posty: 20

 
Z czasem ta ochota na seks jest mniejsza ale też człowiek fiycznie już nie daje rady...jednka kiedyś to było się chudszym, tej energii było więcej można było zarywać noce...a teraz człowiek jednak te 8 godzin chce pospać.

debuchtr

Posty: 4

 
Nie wiem nic na temat jakiś tabletek i innych środków które mogłyby pomóc, chociaż faktycznie teraz dużo firm się reklamuje w necie i w telewizji które sprzedają jakieś cudowne kapsułki na lepszą potencję. Ciekawe na jakiej zasadzie to ma działać.

raptofil

Posty: 13

 
Konkretnie to żadnego leku czy suplementu jeszcze nie stosowałem ale bardziej się „leczę” domowymi sposobami. Dobre jedzenie, dobry masaż przed seksem, jakiś czasami filmik sobie z żoną obejrzymy – odpowiedni i potem można działać ;)

Bączeak

Posty: 23

 
Najbardziej to bym polecał jakieś suplementy nautralne, wiem że dużo ziół ma działanei pozytywne na potencję. Wiem że lubczyk to na pewno, ponoć też żeń szeń, także stare sprawdzone metody są moim zdaniem najlepsze i bezpieczne przede wszystkim.

batmann

Posty: 9