Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu

Szukam sklepu internetowego z odżywkami dla sportowców. Właśnie zacząłem chodzić na siłownię, natomiast widzę, że bez suplementów będzie ciężko. Mogłem w sumie rozważniej zacząć. Piszcie, jak wy zaczynaliście.

raptofil

Posty: 9

 
Taki trening, jak widać efekty to mnie po prostu jara. Nigdy nie miałem tyle dyscypliny w sobie, żeby trenować cokolwiek. Chyba chodziło o to, że nie miałem po prostu siły. Teraz zażywam dodatkowo odżywki dla sportowców i jest bardzo dobrze.

Bączeak

Posty: 19

 
Próbowałem DECA DROLON, na mnie fajnie podziałał. Kumpel też bierze i ma takie same odczucia, także widać, że to dobry produkt. Długo nie mogłem wybrać czegoś konkretnego dla siebie, ale dobrze, że w końcu dopasowałem sobie wszystkie suplementy. Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, także efekty są już widoczne.

Grabow12

Posty: 21

 
Tu można znaleźć bardzo dużo dobrych preparatów na odchudzanie. Można poczytać o nich dokładny opis http://najlepszesuple.pl/odchudzanie/686-activlab-carnitine-3-128-kapsulek.html. Jak zaczynałam treningi trafiłam na nich i właściwie kupuję tam do dzisiaj. Mają atrakcyjne ceny.

Yuri20

Posty: 14

 
Nie brałem nigdy odżywek dla sportowców. Raczej witaminki i te sprawy, ale nie chodzę na siłownię, tylko jeżdżę na rowerze. W sumie to może coś z tych suplementów mogłoby mi się przydać.

tomalix

Posty: 19

 
Różnie mówią. Zdania są podzielone, natomiast naprawdę treningi siłowe wymagają odżywek na masę. Skuteczne są również te wszystkie środki, jakie wspomagają odchudzanie. Trzeba nie ulega wątpliwości ćwiczyć, bowiem nie ma czarodziejskiego środka. Lecz niektórzy najpierw właśnie zaczynają od nich i w nich pokładają jedyną nadzieję, nie w sobie.

Wertastable

Posty: 14

 
Koszulki muszą być idealne na siłownie. Bawełna, firma, dopasowane, nie jakieś tam chorągiewy na wietrze. Bez dwóch zdań na siłowni trzeba dobrze wyglądać.

goodBAY55

Posty: 17