Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

zwiększenie libido

zwiększenie libido

Hej, pytanie mam do facetów...korzystacie z jakiś wspomagaczy jeśli chodzi o lepszy sex? Chodzi mi o suplementy, jakieś żele, kremy i tak dalej, żeby faktycznie ten orgazm był pełny długi naprawdę udany.

batmann

Posty: 9

 
Nie znam się na takich środkach jeszcze nigdy nie kupowałem nic tego typu ale kto wie może za parę lat i mi się coś takiego przyda, wiadomo że z wiekiem sprawność ogółem leci w dół.

karmelaniolek

Posty: 20

 
Super widzę efekt odkąd zacząłem używać żelowego Dr.Penigreat, wszystko mi rośnie....nie tylko cm i objętości przybyło ale morale mam lepsze kiedy wiem, że podczas seksu z moją partnerką będę mógł długo podziałać, a ona potrzebuje żeby naprawdę przy niej popracować, żeby się rozgrzała i weszła na wyższe poziomy odczuwania ;>

as-dester

Posty: 15

 
Jest dużo mitów co do seksu, jeden z nich brzmi że wielkość nie ma znaczenia....ta dobre sobie...inny mit to jest to udawanie orgazmu przez kobiety...przecież to łatwo można rozpoznać moim zdaniem czy udaje czy nie.

korasek

Posty: 25

 
Heh, teraz to jest tyle tych preparatów polepszających sex i jeszcze więcej gadżetów że naprawdę można się zakręcić. My z moją dziewczyną myślimy o tym żeby sobie jakieś niegrzeczne zabawki zamówić...

Yuri20

Posty: 10

 
Mam znajomego który jakieś tabletki łyka po których niby ma być – bardziej sprawny w łóżku. Trudno mi ocenić na ile coś takiego działa bo ja akurat z nim nie sypiam :P

amrmas22

Posty: 6

 
Mi to dziewczyna mówi, że niczego sobie poprawiać nie muszę, ale ja jej też tak mówię, że ona niczego u siebie ulepszać nie musi...a tak naprawdę to mogłaby trochę schudnąć ale przecież jej tego nie powiem tak prosto w twarz..

sethe

Posty: 22

 
Moim zdaniem dobry seks zaczyna się zawsze od rozmowy..jeśli między parą jest fajny kontakt, jeśli potrafią ze sobą rozmawiać – w tym o potrzebach seksualnych - to będzie potem pod pierzynką iskrzyć :))

Klaudi

Posty: 7