Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Ktoś ma jakieś doswiadczenia z suplementami czy jakimiś innymi środkami poprawiającymi możliwości seksualne u mężczyzny? Najbardziej mi zależy na tym, żęby erekcja była pełniejsza, mocniejsza i dłuższa. Jakieś propozycje?

koko

Posty: 7

 
Lekko nie ma jednak żyjemy w czasach w których się pędzi, jedzie na kawie i papierosach, to skąd potem ma być w łóżku energia i synergia dwóch ciał? Ciężko to wszystko jakoś dograć w seksie, jeśli normalne życie jest w kiepskiej jakości.

jajosz12

Posty: 17

 
Moim sposobem na udany seks jest zawsze lampka wina przed i papieros tuż po. Idealny zestaw, jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem, zawsze smakuje to wszystko tak samo dobrze.

dzaman

Posty: 18

 
Przez pewien czas to się poważnie zastanawiałem żeby do lekarza pójść, ale jak sobie pomyślałem że mnie obcy facet będzie gdzieś macał to jednak zrezygnowałem...to już wolę jednak być nie do końca sprawny...

Bączeak

Posty: 9

 
Pod seks musi być dobre podłoże...i nie mam na myśli dobrego łózka, bo na stole też można nieźle podziałać :P Ale musi być klimat, jakaś muzyczka w tle, dobre jedzonko, gra wstępna, cały flirt..i potem już idzie jak z płatka.

aASss23

Posty: 19

 
Może spróbuj żelu dr Penigreat, mi pomaga. To nie jest tak że za każdym razem jak idę z dziewczyną do łóżka to muszę to smarować, ale czasami jak akurat zapowiada się że będzie dłuższa noc i będę musiał być w super formie to wtedy takie dodatkowe wspomaganie sprawdza się zarąbiście.

Czarek

Posty: 11

 
Ja u siebie to naprawdę obserwuję duże dobre zmiany jak zacząłem inaczej jeść. Mniej przetworzonego żarcia na szybko łapanego gdzieś w biegu, więcej kontroli nad menu i potem w sypialni jestem jak lew a nie jak słoń..

Black_Riot

Posty: 10

 
Też nie ma co się na siłę do seksu zmuszać, jeśli konkretnego dnia nie mam ochoty to po prostu o tym swojej żonie mówię. I tak samo w drugą stronę. Nic na siłę, bo z tego nic dobrego nigdy nie wychodzi.

barbarzy

Posty: 10

 
Jakoś obeznany w tych nowoczesnych preparatach na potencję to nie jestem ale wiem że takie rzeczy istnieją. W sex shopach też sprzedają różne afrodyzjaki, feromony i inne wspomagacze i to mnie w sumie bardziej interesuje, pewnie coś sobie kupię za jakiś czas.

Kolekcjoner

Posty: 5