Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

zwiększenie libido

zwiększenie libido

Jest cała masa reklam teraz co do różnych tabsów na potencję libido i tak dalej. Kupował ktoś coś takiego? Skąd mam wiedzieć czy takie wspomaganie jest mi potrzebne, czy nie? Ja raczej w łóżku nie narzekam, a moja żona pewnie i tak by mi nie powiedziała jakby coś było nie teges ze mną, że by mi przykrości nie robić...

koko

Posty: 5

 
Ogólnie to można swoją sprawność seksualną poprawić ćwiczeniami odpowiednimi, zresztą jest też dużo ćwiczeń dla pań :P Ale ja jakoś nigdy czegoś takiego nie próbowałem, za dużo zachodu z tym, lepiej postawić na spontaniczne akcje :)

spioszek

Posty: 17

 
Te kilka cm to by się zawsze przydało, nie powiem że nie, nie będę oszukiwał, ale też bez udawanej skromności powiem że u mnie wszystko jest okej, narzekać nie będę....

Intro_69

Posty: 12

 
O ile na początku u mnie wszystko idzie fajnie o tyle żeby dłużej utrzymać sprzęt w dobrym stanie to już mam problem...wszystko nagle opada nie wiadomo skąd i dlaczego...chyba do lekarza powinienem pójść ale nie chcę żeby mnie ktoś między nogami macał...

ewu1u01

Posty: 23

 
Osobiśćie to żadnych wspomagaczy nie sprawdzałem ale wiem że mąż znajomej coś takiego bierze, bo się znajoma z kolei mojej żonie wygadała a ta oczywiśćie mi powiedziała....i tak się tajemnica wydałą :P

rysiek34

Posty: 7

 
Suplementy na pewno coś pomogą, ale wszystkiego za człowieka nie zrobią, ale jeśli już bym miał jakieś tabsy polecać to na pewno ziołowe, naturalne, trzeba czytać etykiety i sprawdzać skład żeby się nie naciąć.

Oct714

Posty: 12

 
Teraz ludzie ponoć mają duże problemy z seksem i wcale mnie to szczególnie nie dziwi. Zła dieta, stres w pracy,, nerwy w rodzinie i jak w tym wszystkim mieć głowę do jakichkolwiek pieszczot?

awertoss

Posty: 8

 
Nie znam się za bardzo na tych różnych tabletkach na potencję, niczego takiego nigdy nie stosowałem ale widocznie ludzie to kupują skoro aż tyle się preparatów na rynku nowych pojawia ostatnio.

zoferek

Posty: 15

 
Zamawiałem sobie jakiś czas temu dr Penigreat to mój pierwszy taki środek na potencję w życiu więc nie mam za bardzo z czym porównywać, ale powiem że czuję jakiś efekt. Co do rozmiaru to nie sprwadzam czy urosło czy nie, ale już sam wzwód jest mocniejszy, pełniejszy, tutaj to faktycznie jest dużo lepiej, zawsze jestem gotowy do akcji a wcześniej tak nie było.

Lupusx

Posty: 7

 
Jeśli już człowiek rzeczywiście niedomaga w tych sprawach to warto z suplementów zacząć korzystać, w końcu od tego one są i nie ma w tym niczego wstydliwego moim zdaniem, sama zmiana diety już może dużo pomóc, ja po sobie widzę efekty jak się przerzuciłem na szamkę bardziej fit.

Dezmok56

Posty: 6